Факультет міжнародних відносин НАУ вітає з Днем пам‘яті та примирення та Днем перемоги над нацизмом. Дякуємо ветеранам. IMG_3179 Загальні новини Вам також може сподобатись Завідувача кафедри комп’ютерних мультимедійних технологій ФМВ НАУ Олександра Бобарчука відзначено подякою Департаменту муніципальної безпеки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської адміністрації) Представники ФМВ взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Міжнародне право на зламі епох» Студенти Факультету міжнародних відносин НАУ прослухали відкриту лекцію судді Конституційного Суду України Галини Юровської Залишити відповідь Скасувати відповідь
Завідувача кафедри комп’ютерних мультимедійних технологій ФМВ НАУ Олександра Бобарчука відзначено подякою Департаменту муніципальної безпеки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської адміністрації)
Представники ФМВ взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Міжнародне право на зламі епох»
Студенти Факультету міжнародних відносин НАУ прослухали відкриту лекцію судді Конституційного Суду України Галини Юровської