На ФМВ відбулась зустріч з керівником відділу фандрайзингу та грантів НАУ Петром Савчуком

30.09.2024

Відбулася зустріч завідувачів кафедр, професорсько-викладацького складу ФМВ та представників студентського наукового товариства з керівником відділу фандрайзингу та грантів НАУ Петром Савчуком.

На зустрічі обговорювалися можливості залучення грантів для наукових досліджень та розвитку університетських проєктів. Петро Савчук поділився досвідом успішного фандрайзингу у сфері освіти та науки, а також розповів про актуальні програми та конкурси, в яких можуть брати участь викладачі та студенти.

Зустріч пройшла у конструктивній атмосфері, залишивши позитивні враження та нові ідеї для майбутніх проєктів. Учасники заходу домовилися про подальшу співпрацю у сфері фандрайзингу та грантових можливостей.

Такі зустрічі є важливими для зміцнення співпраці між різними підрозділами університету та сприяють підвищенню якості освіти. Присутні викладачі та студенти мали змогу поставити питання та отримати рекомендації щодо підготовки проєктних заявок.