На ФМВ проведено тренінг з пожежної безпеки

На Факультеті міжнародних відносин відбувся тренінг з пожежної безпеки за участі адміністрації факультету, завідувачів кафедр, відповідальних за пожежну безпеку зі структурних підрозділів та студентського актіву. Захід проведено за ініціативи декана ФМВ Юрія Волошина.
Перед учасниками навчань виступив начальник відділу цивільного захисту, пожежної та екологічної безпеки НАУ Юрій Сидоренко. Лектор розповів про основні заходи пожежної безпеки, пояснив алгоритм дій при виникненні пожежі та як діяти під час гасіння пожежі. Він зауважив, що для всіх факультетів Національного авіаційного університету закуплено нові вогнегасники та облаштовано системи протипожежного захисту.
Учасники навчань дізнались про типи вогнегасників, враховуючи речовини, які в них використовуються для гасіння пожеж різних класів, та їх належну експлуатацію. Юрій Сидоренко також продемонстрував гасіння умовної пожежі первинними засобами пожежогасіння.