Пізнавальна екскурсія Києвом

1 квітня 2023 р. студенти першого і другого курсів кафедри мали змогу взяти участь в екскурсії по Києву. З низинного Подолу здійснили сходження на дві київські вершини: Щекавицю та Юрковицю. Крім того, відвідали Флорівський монастир, а також ще  дві церкви. На додаток до цього, дізналися на будівлі якого київського ринку зображено історичний Шлях із варягів у греки, де розташоване велике фармацевтичне підприємство і що собою являє новий напрям у мистецтві, що має назву hill-art.
Тепер студенти знають де знаходяться історичні місцевості Татарка і Лук’янівка, а також де у Києві стоїть мусульманська мечеть. Більшими стали знання навіть з ботаніки, а саме те, як виглядає таке екзотичне дерево, як катальпа.
За традицією, екскурсію провів професор Віктор Вишневський.