Студенти ФМВ здійснили традиційне сходження на гору Говерла

Студенти Факультету міжнародних відносин спеціальності «Туризм» здійснили традиційне сходження на гору Говерла, присвячене Всесвітньому дню туризму.

Студенти другого та третього курсів, які займаються у науково-практичному гуртку «Спортивний туризм»,  на чолі з доцентом Сергієм Фокіним прийшли Чорногірським хребтом. Вони піднялися на гори Говерла, Брескул та Пожежевська.

Студенти ознайомилися з роботою високогірної лавинної станції «Пожежевська», приготували смачну страву на вогнищі, застосували на практиці техніку подолання гірських схилів та прийоми орієнтування у горах.

За часи існування кафедри міжнародного туризму та країнознавства понад 350 студентів пройшли Карпатськими стежками, застосовуючи навички спортивного та екстремального туризму. Надалі знання, отримані під час подорожей, будуть використані під час написання курсових та дипломних робіт, наукових статей студентів.