Студентка першого курсу спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю» Аполлінарія Ямкова посіла 1 місце у Всеукраїнському онлайн-хакатоні: «Як зацікавити дівчат енергетикою» та була відзначена за активну участь в майстер-класах з гендерної рівності, мистецтва презентацій та пітчингу, дизайн-мислення та кар’єрного розвитку.
Онлайн-хакатон має на меті розробку командних проєктів на тему заохочення дівчат до енергетичних спеціальностей, підвищення рівня знань про гендерну рівність та розвиток дизайн-мислення.
Вітаємо Аполлінарію Ямкову та бажаємо подальших творчих та наукових успіхів!
Студентка першого курсу спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю» Аполлінарія Ямкова посіла 1 місце у Всеукраїнському онлайн-хакатоні
![Студентка першого курсу спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю» Аполлінарія Ямкова посіла 1 місце у Всеукраїнському онлайн-хакатоні](http://fmv.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/IMG_4800.jpg)