Інтерактивна філологічна гра «Рiдна мова на чужинi Ще милiшою стає» для студентів-журналістів

Старший викладач кафедри журналістики Ірина Кевлюк з нагоди Дня української писемності та мови провела інтерактивну філологічну гру «Рiдна мова на чужинi Ще милiшою стає» для студентів 110-Ж групи.

Студенти виконували інтерактивні вправи та завдання, змагаючись в індивідуальних та групових формах. Неймовірно цікавими та атмосферними були всі раунди гри  «Рiдна мова на чужинi Ще милiшою стає». Це була чудова перевірка знань щодо лексичних, граматичних норм рідної мови. Гра згуртувала студентів, а їх швидкі відповіді свідчили про неабияку цікавість до вивчення рідної мови.