ШАНОВНІ СТУДЕНТИ, ВИКЛАДАЧІ ТА НАУКОВЦІ!

Ми маємо честь запросити вас на науково-методичний семінар під назвою “Академічна доброчесність як стандарт поведінки і безумовна вимога часу”, який відбудеться 15 вересня о 9:50 в аудиторії 7.303.

Наш лектор, Олена Миколаївна Рижко, доктор наук із соціальних комунікацій, доцент, професор кафедри реклами та зв’язків з громадкістю, є визнаним фахівцем у галузі соціальних комунікацій та академічної доброчесності. Науковець поділиться своїм багаторічним досвідом та знаннями щодо важливості та стандартів академічної доброчесності в сучасному світі.

Цей семінар відкритий для всіх, хто цікавиться академічною доброчесністю та прагне покращити якість своєї наукової роботи.

Переконані, що цей семінар стане важливим кроком у вашому професійному розвитку та допоможе зміцнити академічну доброчесність як стандарт поведінки в освітньому середовищі.

З нетерпінням чекаємо зустрічі з вами на цьому заході.