Студенти ФМВ НАУ – волонтери у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Протягом двох тижнів студенти факультету міжнародних відносин НАУ на волонтерських засадах обслуговують телефонну лінію для інформаційного консультування вимушено переміщених осіб, організовану Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
Серед найбільш активних студентів: Євгенія Романюк, Тетяна Торія, Юлія Гагин, Катерина Христофорова, Артем Антоненко, Софія Бакун, Вероніка Шрам, Владислав Бойчук та інш.
Робота наших студентів є дуже важливою та відповідальною, щодень кожен із них приймає велику кількість дзвінків від вимушено переселених осіб, яким потрібна допомога.
Пишаємося нашими студентами.