Студенти ФМВ взяли участь в зустрічі з парламентарями

Студенти Факультету міжнародних відносин взяли участь в зустрічі з парламентарями з нагоди Міжнародного дня відмови від куріння. Організатор – Громадська організація «Життя».
У зустрічі «Поширеність куріння та вживання нікотинових виробів серед студентів. Вплив реклами на початок вживання тютюну та нікотину молоддю» взяли участь народна депутатка України, голова Комітету з питань екологічної політики та природокористування Юлія Овчинникова, народний депутат України Дмитро Гурін та представник ГО«Життя» Дмитро Купира.
Студенти ФМВ долучилися до дискусії щодо протидії рекламі вживання тютюну, впливу реклами на соціум, нав’язування звичок паління молоді та заборони вживання тютюнових виробів в Україні.Учасники зустрічі наголосили, що на соціальному і державному рівні першою необхідністю є знецінення вживання тютюну у вигляді блокування можливості рекламувати всі нікотинові вироби.