Студенти Факультету міжнародних відносин пройшли стажування в Дипломатичній академії імені Геннадія Удовенка при Міністерстві закордонних справ України

Стажування стало можливим завдяки підписаній раніше Угоді про співробітництво між Національним авіаційним університетом та Дипломатичною академією імені Геннадія Удовенка. Програма стажування передбачала два етапи: засвоєння матеріалів онлайн-курсів на інформаційному ресурсі з подальшим отриманням сертифікатів й офлайн-зустрічей, на яких студенти досліджували шлях підготовки дипломата в обрану ними країну та знайомилися з роботою підрозділів Дипломатичної академії. Студенти спеціальностей «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Міжнародне право» та «Міжнародні економічні відносини» прослухати низку цікавих лекційних програм, зокрема, з «Публічної дипломатії», «М’якої сили в зовнішній політиці держави», «Історії української дипломатії» та «Ефективної комунікації та медіа». Стажери відвідали презентацію книжки Г.Сковороди, перекладену арабською мовою. Під час заходу студенти ФМВ мали змогу зустрітись з Надзвичайним і Повноважним послом України в Лівані (2016-2022) Ігорем Осташем, який і був ініціатором такого міжкультурного заходу, спрямованого на поширення в арабському світі української культури та традицій, творчості видатних постатей України. Проходження стажування в Дипломатичній академії сприяє як розширенню представлення про особливості майбутньої професії, так і дозволило виявити та вдосконалити навички студентів, що стануть корисними в подальшому професійному житті.