English EN French FR German DE Russian RU Spanish ES Ukrainian UK

Студенти Факультету міжнародних відносин НАУ стали бронзовими призерами Кубку Першокурсника НАУ

На щорічних змаганнях НАУ з першості у футболі серед першокурсників команда Факультету міжнародних відносин НАУ у складі Андрія Вітренко (група Ж-111),
Олександра Родинського (група Ж-111), Степана Яненка (група Ж-111), Ярослава Астаф’єва (група МП-104), Артема Гуненка(група РЗГ-118), Микити Рудницького (група МП-104) та Назарій Горбунова (група МП-205) у запеклій боротьбі, програвши команді ФТМЛ, яка згодом виборола перше місце у змаганнях і перегравши команду ФККПІ змогла вибороти почесне третє місце, показавши достойну гру та волю до перемоги з рахунком 6:1.
Бронзові призери відзначені медалями та почесною грамотою Ректора за третє місце у Кубку першокурсника НАУ з футболу у залі.
Вітаємо спортсменів з вдалим початком навчального року на спортивній арені, пишаємося та бажаємо подальших перемог та досягнень.