Студенти факультету міжнародних відносин НАУ зібрали кошти на приготування сухих борщів для ЗСУ

Студенти факультету міжнародних відносин НАУ протягом тижня зібрали 14 806,54 грн. на купівлю 300 пачок спецій з метою приготування сухих борщів для бійців Збройних Сил України, які перебувають на передовій.
Студентка 5 курсу спеціальності «Міжнародне право» Анастасія Вакуленко майже з самого початку війни разом зі своїми товаришами на дачі готують надзвичайно смачні сухі борщі для воїнів ЗСУ та ТрО. За час їхньої плідної праці, вони змогли виготовити більш ніж 20 тисяч порцій національної української страви.
Усі компоненти борщу хлопці та дівчата шукають самостійно через волонтерів, тому коли виникла гостра потреба у терміновій закупівлі спецій, то студенти ФМВ залюбки та одразу підхопили ініціативу.
Дякуючи доброті та великодушності студентів факультету міжнародних відносин 3,5 тисячі смачних сухих борщів буду приправлені духмяними спеціями.
Ми пишаємося нашими студентами. Слава Україні!