Ректор НАУ зустрівся з заступником Міністра закордонних справ України

Ректор Національного авіаційного університету Максим Луцький зустрівся з заступником Міністра закордонних справ України Андрієм Мельником. У зустрічі також взяв участь декан Факультету міжнародних відносин Юрій Волошин.
Під час зустрічі сторони обговорили програми міжнародних обмінів та напрями співпраці щодо участі студентів та викладачів НАУ у проєктах закордонних університетів, зокрема, проведення спільних наукових досліджень, організацій семінарів та конференцій тощо.
Також йшлося про налагодження зв’язків з університетами Європи для підготовки фахівців авіаційної галузі та міжнародних відносин. Заступник Міністра закордонних справ України Андрій Мельник пообіцяв сприяти стажуванню студентів ФМВ у закордонних дипломатичних установах України.