Під науковим керівництвом декана ФМВ – до перемоги серед наукових робіт Малої академії наук в секції «Правознавство»

Під науковим керівництвом декана Факультету міжнародних відносин, Юрія Волошина учениця  Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №102 з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району м.Києва Софія Шарова стала  призеркою ІІІ  етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів  Малої академії наук України в секції «Правознавство».

Вітаємо наукового керівника Юрія Волошина та ученицю Софію Шарову з перемогою! Бажаємо успіхів у подальшій науковій діяльності!