НА ФМВ проведено засідання старостату

Початок нового навчального року 2023-2024 та організацію освітнього процесу в умовах воєнного стану обговорив декан Факультету міжнародних відносин Юрій Волошин під час зустрічі зі старостами всіх курсів спеціальностей факультету. Декан ФМВ Юрій Волошин зазначив, що навчання має відбуватись відповідно до графіка навчального процесу з урахуванням умов воєнного стану та індивідуальним визначенням обставин для здобувачів вищої освіти, які перебувають в умовах окупації, тимчасово переміщені до інших регіонів України або виїхали за кордон. Юрій Волошин наголосив на необхідності сумлінного та вчасного виконання навчального плану та відповідно передбачених контролів. Студентам розповіли про безпеку студентів під час воєнного стану, важливість відвідування пар, порядок подання та захисту курсових і дипломних проєктів та можливості вивчення другої й третьої іноземної мови. Під час зустрічі обговорили участь студентів у науковій діяльності, важливість дотримання академічної доброчесності та обмін студентами з країнами-партнерами Факультету міжнародних відносин. Старости усіх груп та курсів мали змогу отримати відповіді на питання, що їх цікавили та висловити свої пропозиції стосовно студентського життя.