На ФМВ відбулась зустріч з експертом програм ЄС з питань державного управління в Україні Пйотром Кульпою

Політичний та державний діяч, експерт програм ЄС з питань державного управління в Україні Пйотр Кульпа зустрівся зі студентами та викладачами ФМВ.
Пйотр Кульпа розповів про державне управління, зазначивши, що в управлінні головне зберегти себе, впливати, але не втрачати важелі впливу. Він також наголосив на важливості координації всіх гілок влади та зауважив, що відсутність системи координації виконавчої влади призведе до падіння державності.
Експерт поділився власним досвідом роботи в Міністерстві праці Польщі. Він зазначив, що його головним завданням як міністра було вирішення можливих конфліктів та сприяння досягненню цілей усього уряду. Він звернув увагу на те, що лише за ефективної взаємодії всіх гілок влади можна йти вперед, проактивно реалізувати спільні цілі.
Під час зустрічі студенти активно ставили питання Пйотру Кульпі, що стосувалися подальших дипломатичних відносин України з країнами ЄС, про мистецтво управління та роботу експертом у міжнародних організаціях Європи.