На кафедрі журналістики затвердили ОПП спеціальності «Журналістика» для магістрів

На засіданні кафедри журналістики обговорили останні правки та затвердили освітньо-професійну програму за спеціальністю 061 «Журналістика» другого (магістерського) рівня вищої освіти. До заходу долучилися професорсько-викладацький склад кафедри, стейкхолдери та здобувачі вищої освіти.

Зі вступним словом виступив завідувач кафедри, доцент В’ячеслав Васильченко.  Про зміни в ОПП повідомила гарант програми Олена Мельникова-Курганова. До обговорення долучилися учасники заходу.

За результатами внесення змін та правок освітньо-професійну програму спеціальності «Журналістика» другого (магістерського) рівня вищої освіти було затверджено.