Лекція «Психологічні засоби для прогнозування вдалих переговорів» для студентів ФМВ

Сімейним психотерапевт, фізіогноміст, телеексперт каналу СТБ, кандидатка психологічних наук  Світлана Арефнія прочитала лекцію для студентів Факультету міжнародних відносин.
Під час лекції «Психологічні засоби для прогнозування вдалих переговорів» спікерка поділилася різними психологічними та фізіогномічними тонкощами на які потрібно звертати увагу при переговорах.
Лекторка розповіла як правильно готуватися до зустрічей, встановлювати контакт зі співбесідником та досягати поставлених цілей переговорів.
Для кращого засвоєння навичок Світлана Арефнія запропонувала студентам долучитися до інтерактиву та попрактикувати між собою. Студенти навчилися визначати настрій співрозмовника за допомогою рукостискання або жестів.
Зустріч минула в дружній атмосфері та була наповнена цікавими інсайтами, що безперечно будуть корисними для майбутніх фахівців.