Зустріч студентів факультету ФМВ із представниками міжнародної освітньої компанії «EMPIRE GROUP»

За ініціативи завідувача кафедри іноземних мов Наталії Гончаренко-Закревської та доцента Наталії Василишиної відбулася зустріч студентів факультету ФМВ із представниками міжнародної освітньої компанії «EMPIRE GROUP».

Спікер Ерік Бучман (ERIC BUCHMAN), офіційний представник цієї компанії із США, провів англомовний тренінг. Студенти та викладачі мали змогу долучитися до дискусії на тему «Освіта за кордоном. Вища освіта США».

З метою налагодження подальшого співробітництва, представників «EMPIRE GROUP» було офіційно запрошено до участі у VI-ій Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні тенденції іншомовної професійної підготовки майбутніх фахівців немовних спеціальностей в полікультурному просторі» кафедри іноземних мов.