Декан ФМВ взяв участь у зустрічі з керівництвом Папського католицького університету Перу

Декан Факультету міжнародних відносин Юрій Волошин у складі делегації НАУ на чолі з ректором Максимом Луцьким відвідав Папський католицький університет Перу (PUCP).

Під час зустрічі ректор НАУ Максим Луцький та віцепрезидентка PUCP Крістіна Дель Мастро обговорили можливості спільних наукових проектів, студентського обміну, викладацьких програм та інших форм співпраці між двома університетами.

Сторони обмінялися ідеями та досвідом в освітній галузі і наголосили на значущості взаємодії між університетами двох країн для підвищення якості освіти та наукових досліджень.

А також, розглянули та погодили текст спільного Меморандуму про співпрацю, який буде підписано найближчим часом.

Обидва очільники підтвердили своє бажання налагодити співпрацю й обмін досвідом в галузі наукових досліджень, освіти та академічного розвитку.

Обмін знаннями та досвідом на міжнародному рівні розширює можливості для студентів та викладачів і сприяє взаємному розвитку обох навчальних закладів.