Студентське Наукове товариство ФМВ НАУ обговорило проблему свободи слова в контексті інформаційної безпеки

На засіданні Студентського Наукового товариства ФМВ НАУ відбулось обговорення теми «Свобода слова та інформаційна безпека». Під час засідання четверо спікерів-студентів третього та четвертого курсів спеціальностей міжнародні відносини, суспільні комунікації і регіональні студії та журналістики Карина Поліщук, Рут Кузьмінська та Софія Бакун мали змогу презентувати підготовлені доповіді на задану тему.
Виступи викликали жваву дискусію щодо різних аспектів взаємодії свободи слова та інформаційної безпеки не тільки в Україні, а й у широкому історичному, компаративному контексті та в умовах воєнного стану.
До участі в засіданні долучилися
завідувачка кафедри міжнародних відносин, інформації і регіональних студій Ніні Ржевська, доцент Артем Сапсай та старший викладач Олексій Мендрін.