З нагоди Дня української державності за активну громадську позицію, волонтерську діяльність і небайдужість до чужої біди студенти факультету міжнародних відносин НАУ відзначені подяками, які вручив заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій – Уповноважений з питань внутрішньо переміщених осіб Павло Козирєв.
Серед відзначених студентів: Романюк Євгенія (МІ- 309), Ситнікова Валерія (МВ- 306), Торія Тетяна (Ж- 210), Бакун Софія (Ж- 310), Шрам Вероніка (РЗГ- 218), Стрельченко Богдан (МВ- 208), Антоненко Артем (Т- 214) та Гагин Юлія (МП- 205). До основних обов’язків волонтерів входило забезпечення роботи гарячої лінії по обслуговуванню дзвінків від ВПО. Крім того, за сприяння в організації волонтерів було відзначено заступника декана ФМВ Ірину Лесь.
За підсумками виконаної роботи, деяким студентам – волонтерам запропонували офіційне працевлаштування у Міністерстві.
Пишаємося своїми студентами та їх добрими справами.
Студенти ФМВ НАУ відзначені подяками Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій
![Студенти ФМВ НАУ відзначені подяками Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій](http://fmv.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2022/08/Студенти-відзначені-подяками-Міністерства-з-питань-реінтеграції-тимчасово-окупованих-територій-1.jpg)