Професор ФМВ отримав престижну міжнародну нагороду «Newton Universal Legendary Awards»

Професор кафедри міжнародних відносин, інформації та регіональних студій Факультету міжнародних відносин Максим Ялі отримав подвійну престижну міжнародну нагороду «Newton Universal Legendary Awards» та «Dr. Dudley Award» (Бостон, США).
Максим Ялі став лауреатом премії за те «що він відіграє ключову роль у розповсюдженні достовірної інформації міжнародним ЗМІ щодо злочинів російської федерації в Україні».
Преміями «Newton Universal Legendary Awards» відзначаються громадські лідери, журналісти, лікарі,  вчені з різних країн світу за вагомий  внесок у розвиток у сфері медіа, медицини,  боротьбі за громадянські права, свободу слова тощо.
Вітаємо нашого колегу та бажаємо творчої наснаги!