З нагоди відзначення Міжнародного дня дівчат в інформаційно-комунікаційних технологіях кафедра комп’ютерних мультимедійних технологій ФМВ НАУ організувала відкриту лекцію з випускницею Факультету міжнародних відносин, авторкою проєкту з дослідження тенденцій Кариною Літвіновою. У ході заходу лектора розповіла про основи дослідження тенденцій, сучасні інструменти пошуку та аналізу трендів, актуальні еко-тенденції та тренди у сфері мультимедійних технологій. Висnуп Карини Літвінової не тільки викликав глибокий інтерес серед студентів, а й надихнув не лише дівчат, а у хлопців до ще стараннішого навчання з метою якісного опанування обраної професії.
На ФМВ НАУ відзначено міжнародний день дівчат в ІКТ
![На ФМВ НАУ відзначено міжнародний день дівчат в ІКТ](http://fmv.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/На-ФМВ-НАУ-відзначено-міжнародний-день-дівчат-в-ІКТ-1.jpg)