На Факультеті міжнародних відносин відбувся онлайн івент «Студентам від фахівця: ЗМІ та медіа в умовах воєнного часу для майбутніх спеціалістів в галузі журналістики, реклами та PR”

У рамках вивчення курсу «Організація івенту» студентки 3-го курсу кафедри «Реклама і зв’язки з громадськістю» Юлія Жигайло, Владислава Вакуленко, Дар‘я Коломієць, Іванна Самусь організували зустріч студентів із маркетологинею, рекламістом та PR-спеціалісткою, зі значним телевізійним досвідом у тому числі виготовленням реклами для Офісу Президента України – Інною Сергієнко.
У рамках зустрічі пані Інна розповіла про досвід роботи з комерційними компаніями, телевізійними каналами та великими сайтами з надання послуг. Особливу увагу було з концентровано на специфіці роботи медійника в умовах війни.
До заходу на платформі Google Meet доєдналася значна кількість учасників.