English EN French FR German DE Russian RU Spanish ES Ukrainian UK

Налагоджено співпрацю з університетами Північної Македонії

Налагоджено співпрацю з університетами Північної Македонії

Декан Факультету міжнародних відносин Юрій Волошин відвідав з робочим візитом Північну Македонію (місто Скоп’є).
Під час зустрічі Надзвичайного і Повноважного Посла в Республіці Північна Македонія Наталії Задорожнюк з деканом Юрієм Волошиним було обговорено конкретні напрями двосторонньої співпраці між Факультетом міжнародних відносин та Посольством в освітній галузі: проходження практики студентами в Посольстві, організація онлайн-зустрічей з Послом, проведення майстер-класів співробітниками Посольства для студентів факультету. Адже як зазначила Посол, активізація співробітництва між Україною і Північною Македонією в освітній та науковій сферах є окремим напрямом роботи Посольства.
Також Юрій Волошин  зустрівся з керівником відділу міжнародних зв’язків Американського університету Європи (AUE-FON) Північної Македонії та ректором МІТ Університету Дзвоніміром ЯНКУЛОВСЬКІ й деканом Факультету права, міжнародних відносин та дипломатії Мар’яном МАДЖАРСКІ.
Македонські партнери ознайомили  Юрія Волошина з діяльністю університетів та обговорили перспективні напрями подальшої співпраці, що включатиме освітньо-методичну, науково-дослідну діяльність та академічну мобільність.  Під час зустрічей говорили про обмін викладачами та студентами у рамках спільних навчальних програм, зокрема, Еразмус +; реалізацію дослідницьких проєктів; організацію та участь у спільних наукових конференціях, симпозіумах, семінарів тощо.
Під час переговорів було домовлено розпочати вже з вересня цього року реалізацію конкретних проєктів в освітній сфері. Також сторони домовились обговорити та підготувати проєкти Меморандумів про співробітництво.


 

Залишити відповідь