Коронавірус нам не тільки не заважає ефективно працювати, але й відкриває нові можливості та студентські таланти

Карантин – це не завжди сумно, якщо є охочі до навчання студенти та свіжі ідеї. Так, 14 квітня в рамках навчальної дисципліни “Дипломатичний протокол та етикет” (проф. Лукашенко А. І. ) відбулась рольова гра “Засідання Генеральної Асамблеї ООН” в он-лайн форматі (зі студентами 303 групи спеціальності Міжнародний бізнес). На засіданні, окрім засвоєння протокольних процедур, відбулось обговорення і вирішення глобальних викликів сучасності, зокрема пов’язаних з коронавірусною інфекцією. На засіданні були присутні делегати 15 країн, які схвалили доленосну резолюцію. Крім того, в рамках згаданої дисципліни студенти вивчають тонкощі переговорного процесу, вчаться визначати психотип, його сильні та слабкі сторони, перевтілюються на певний час у відомих дипломатів і опановують мистецтво мемуаристики, готуючи невеликі уривки. Студенти також вирішують актуальну проблему з визнання Палестини та вивчають суспільну думку з цього питання та сучасний кінематограф. Особливої уваги заслуговує розробка проектів в міні групах щодо удосконалення дипломатичного іміджу України.
З нами цікаво і на нашому факультеті вчаться найкращі студенти!👌