Колектив факультету міжнародних відносин НАУ вітає декана факультету професора Юрія Волошина з Днем народження!

Вельмишановний Юрію Олексійовичу, від імені усього колективу факультету міжнародних відносин та студентської спільноти, прийміть наші найщиріші вітання з Днем народження!
Нам пощастило працювати з сильним та відповідальним керівником, який приймає справедливі виважені рішення, лишаючись при цьому чуйною людиною, вірним товаришем, наставником і другом.
Бажаємо завжди залишатися таким же уважним, життєрадісним, креативним, тактовним, цілеспрямованим керівником, який вміє передбачати всі ситуації на два кроки вперед.
Ми бажаємо Вам творчих успіхів та кар’єрного росту, нових досягнень у роботі, невичерпного ентузіазму, творчих успіхів, втілення всіх Ваших мрій та починань! Нехай будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх високих звершень! Нехай рідні завжди оточують Вас любов’ю та розумінням, а колеги — повагою.
З Днем народження!

З глибокою повагою, колектив факультету міжнародних відносин НАУ