Зустріч першокурсників з деканом Факультету міжнародних відносин

Відбулася зустріч студентів першого курсу з деканом Факультету міжнародних відносин, доктором юридичних наук, професором, Заслуженим юристом України Волошиним Юрієм Олексійовичем.
Зустріч проходила в аудиторіях корпусу № 7 з дотриманням усіх протиепідеміологічних заходів.
Декан ФМВ Волошин Ю. О. розповів першокурсникам про особливості організації навчального процесу в умовах карантинних обмежень, форми проведення занять, можливості користування студентськими сервісами тощо.
До першокурсників звернувся голова студентської ради ФМВ Богдан Патланенко, який розповів про організацію студентського самоврядування на факультеті.
Під час зустрічі першокурсники отримали змогу ближче познайомитися з одногрупниками, поспілкуватися з завідувачами випускових кафедр, викладачами та отримати вичерпні відповіді на запитання, що їх хвилювали.
Вітаючи студентів, декан факультету побажав успіхів у навчанні та висловив впевненість в тому, що обрані першокурсниками спеціальності дозволять їм зробити блискучу професійну кар’єру та стати успішними людьми.