З нагоди 90-чя НАУ на базі університету відбувся «Фестиваль спорту», у рамках якого було оголошено турнір з футзалу. До складу збірної (ФМВ, ФАЕТ, ФНСА) футбольної команди «Чайка» увійшли студенти Факультету міжнародних відносин НАУ: Андрій Вітренко (Ж-111), Степан Яненко (Ж-111) та Артем Гуненко (РЗГ-118). У рамках «Фестивалю спорту» команда зіграла 5 матчів, здобувши перемогу у 4 з них, а у одній грі з командою факультету ФТМЛ зійшлися у нічиїй. Вітаємо збірну команду «Чайка» та зичимо міцного здоров‘я та подальших перемог!
Збірна команда ФМВ з футболу посіла перше місце у змаганнях з футзалу в рамках «Фестивалю спорту» з нагоди 90-чя НАУ
![Збірна команда ФМВ з футболу посіла перше місце у змаганнях з футзалу в рамках «Фестивалю спорту» з нагоди 90-чя НАУ](http://fmv.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/Збірна-команда-ФМВ-з-футболу-посіла-перше-місце-у-змаганнях-з-футзалу-в-рамках-Фестивалю-спорту-з-нагоди-90-чя-НАУ-1.jpg)