Збірна команда ФМВ з футболу посіла перше місце у змаганнях з футзалу в рамках «Фестивалю спорту» з нагоди 90-чя НАУ

З нагоди 90-чя НАУ на базі університету відбувся «Фестиваль спорту», у рамках якого було оголошено турнір з футзалу. До складу збірної (ФМВ, ФАЕТ, ФНСА) футбольної команди «Чайка» увійшли студенти Факультету міжнародних відносин НАУ: Андрій Вітренко (Ж-111), Степан Яненко (Ж-111) та Артем Гуненко (РЗГ-118). У рамках «Фестивалю спорту» команда зіграла 5 матчів, здобувши перемогу у 4 з них, а у одній грі з командою факультету ФТМЛ зійшлися у нічиїй. Вітаємо збірну команду «Чайка» та зичимо міцного здоров‘я та подальших перемог!