Запрошуємо на онлайн-зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Албанії

Запрошуємо на онлайн-зустріч  з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Албанії

Факультет міжнародних відносин запрошує на онлайн-зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Албанії, українським дипломатом, колишнім Послом України в Греції – Володимиром Анатолійовичем Шкуровим, що відбудеться 19 березня 2021 року об 11:00.
Щоб отримати посилання на онлайн-зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Албанії просимо долучитися з корпоративного акаунту НАУ до Google Classroom (https://classroom.google.com/u/1/c/Mjc3Nzk5NTI3MjA1), код класу: knrdbif. Після реєстрації, 18 березня 2021 року, всі учасники Google Classroom отримають посилання на відеоконференцію Zoom.
Ця онлайн-зустріч є другим заходом у циклі онлайн-зустрічей з представниками дипломатичного корпусу, організованим керівництвом факультету.