Запрошуємо на навчання в Академії дипломатії для дівчат

За сприяння Міністерства закордонних справ України, ГО “Жіноча Ліга” у рамках EU4Youth Alumni Network та за підтримки Європейського Союзу оголошує набір на першу в Україні Академію дипломатії для дівчат, які не вивчають міжнародні відносини.

Учасницями Академії можуть стати активні студентки від 17 до 21 року, які здобувають освіту на спеціальностях, що не пов’язані із міжнародними відносинами.

Навчання стане у нагоді тим, хто бажає розібратися у сучасних процесах, зокрема для того, щоб не дати ввести себе в оману і протистояти маніпуляціям як у контексті війни, яку росія розпочала проти України, так і в глобальному міжнародному контексті.

Програма проєкту складається із 10 онлайн-зустрічей, на яких спікери розкриють наступні теми:

1. Вступ до дипломатії2

2.. Українська дипломатія: чи існує та які успіхи?

3. «Чоловічий клуб», або чи є місце для жінок в дипломатії?

4. Ефективна комунікація: емоційний інтелект та дипломатичний протокол

5. Рада Європи: об’єднання заради чого?

6. Європейський Союз: що? де? коли?

7. НАТО: куди та чому ми прямуємо?

8. ООН: рудимент попереднього десятиліття чи живий організм?

9. Культурна та молодіжна дипломатія

10. Як потрапити у сферу міжнародних  відносин?

1. Для участі в Академії необхідно до 22 січня 2023 року заповнити реєстраційну форму за посиланням та чекати на результати відбору після 29 січня.