Запрошуємо на майстер-клас директоркою Департаменту інформаційної політики, комунікації та протокольних заходів Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Тетяною Шелест

Кафедра реклами та зв’язків з громадськістю спільно з кафедрою журналістики запрошує на майстер-клас випускниці ФМВ НАУ, директорки Департаменту інформаційної політики, комунікації та протокольних заходів Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Тетяни Шелест.
Будемо говорити про особливості комунікаційної роботи офісу Омбудсмана, важливості перевірки фактів, дотримання етичного кодексу журналіста, розробку комунікаційних стратегій.
Долучайтеся до зустрічі за Qr-кодом або за посиланням.