English EN French FR German DE Russian RU Spanish ES Ukrainian UK

Говерлу підкорено!

Говерлу підкорено!
????????????????????????????????????

Студенти та викладачі кафедри міжнародного туризму та країнознавства Факультету міжнародних відносин вже 14 рік поспіль, з нагоди Всесвітнього дня туризму (27 вересня), підкорюють найвищу точку України – гору Говерла.

Цього року, до Карпат вирушила група з 19 студентів, трьох викладачів кафедри (Леоніла Ткачук, Марина Руднєва та Віктор Сайчук) та незмінного керівника і організатора походу –  доцента кафедри країнознавства і туризму Сергія Фокіна.

У перший день подорожі здійснено тренувальний похід – підйом на гору Діл, поблизу Ворохти. А вже 27 вересня, за 2 години 30 хвилин, було подолано висоту у 2061 м – гору Говерлу. Оскільки погода сприяла, а учасників переповнював ентузіазм – маршрут продовжився по Чорногорському хребту. Цього дня підкорили ще дві вершини: гору Брескул  (1911 м) та Пожижевську (1822 м).

Після доволі крутого спуску, група потрапила на полонину Пожижевську (1450 м), де знаходиться найвища в Україні сніголавинна метеостанція. Перепочинок поєднали з цікавою мініекскурсією та розповідями працівника гідрометеослужби про багаторічні спостереження за карпатською погодою. На завершення  – смачна вечеря та чай, приготовані на вогнищі.

Факультет міжнародних відносин висловлює щиру вдячність  за сприяння та допомогу в організації заходу ректору Національного авіаційного університету Максиму Луцькому.

 

Залишити відповідь