Відбулася онлайн нарада зі студентами 4 курсу спеціальності «Міжнародне право»

На факультеті міжнародних відносин НАУ відбулася онлайн нарада за участю декана професора Юрія Волошина та завідувача кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Тимура Короткого зі студентами 4-го курсу спеціальності «Міжнародне право». У заході взяли участь 35 студентів- майбутніх випускників. Були обговорені питання щодо порядку та термінів подання матеріалів стажування та їх захисту, визначені дати захисту дипломних робіт та встановлено часовий кормдор для здачі академічних заборгованостей. Декан Юрій Волошин наголосив на важливості дотримання умов академічної доброчесності при написанні дипломних робіт та можливий порядок проведення передзахисту у режимі онлайн. Загалом, за результатами проведеної зустрічі було прийнято рішення про систематичне проведення онлайн нарад зі студентами факультету міжнародних відносин.