Відбулася зустріч студентів ФМВ НАУ з експертом у галузі інформаційної безпеки Олександром Парфьоновим

22 лютого у рамках засідання Студентського наукового товариства Факультету міжнародних відносин НАУ відбулась зустріч з експертом у галузі інформаційної безпеки Олександром Парфьоновим. У рамках зустрічі було обговорено питання пропаганди та контрпропаганди, проблему фейків та механізми застосування сучасних технологій інформаційної боротьби з ними.
У засідання Товариства взяв участь декан факультету професор Юрій Волошин.
Доповідь експерта Олександра Парфьонова викликала значний інтерес серед учасників заходу, про що свідчить велика кількість запитань та обговорень.