Відбулася відкрита лекція доцента кафедри Юлії Седляр

Відбулася відкрита лекція доц. Седляр Ю.О. на тему «Міжнародні конфлікти» прочитана відповідно до концепції викладання дисципліни «Теорія міжнародних відносин».

Лекторка широко застосовувала наочні презентаційні матеріали, підтримувала постійний контакт із аудиторією.  Студентам надавалася можливість дискутувати з теоретичних і практичних аспектів лекційного матеріалу, використовувався «мозковий штурм» як метод роботи із студентською аудиторією.

У ході проведення заняття всебічно розглядалися й практичні аспекти урегулювання міжнародних конфліктів сучасності, зокрема на конкретних проблемних ситуаціях було проаналізовано стилі і види переговорів, санкційний механізм як інструмент розв’язання міжнародних конфліктів.