Вистави та вікторини у рамках Тижня європейських мов на Факультеті міжнародних відносин НАУ

У рамках «Тижня Європейських мов», 25 – 29 листопада 2019 року на кафедрі іноземних мов Факультету міжнародних відносин викладачі, за ініціативи та підтримки Наталії Василишиної, Є.Ю. Мельник, О.М. Верховцова, Р.А. Слобоженко, Т.С. Скирда, В.О. Гундарєва, І.М. Зачепа, О.В. Жудро та Т.В. Глуцька, провели 13 заходів, зокрема 2 вікторини та 11 вистав зі студентами напрямів підготовки «Міжнародне право», «Журналістика», «Міжнародні відносини» та «Міжнародна інформація».
Вищезазначені заходи були присвячені наступним темам:

• вистави «Кайдашева сімя» (“The Kaydash Family”) та O.Henry (“The Last Leaf”);
  • вікторини “Culture of English-Speaking Countries”, «На Туманому Альбіоні» (“Across Albion”); «Famous Phrases from English Songs and Films», «Foreign Languages Awareness», «Європейські традиції Франції»
    фільм «Cultural Barriers».

Варто зазначити, що вагомість та ефективність організації та проведення масових культурно-освітніх заходів іноземною мовою важко переоцінити, так як вони не лише значно підвищують рівень іншомовної комунікативної компетентності сучасного студента, а й сприяють збільшенню мотивації до оволодіння іноземними мовами під час навчально-тематичного процесу.

Окрім того, участь у штучно створених «професійних кейсах» формує у майбутнього фахівця з міжнародних відносин низку особистісно необхідних професійним якостей, зокрема креативність, гнучкість, комунікабельність, вміння володіти аудиторією, змагальність і конкурентноспроможність.