Викладачі ФМВ взяли участь у написанні колективної міжнародної монографії

Викладачі кафедри іноземних мов Факультету міжнародних відносин долучилися до написання міжнародної колективної монографії «DEVELOPMENT OF SCIENTIFIC, TECHNOLOGICAL AND INNOVATION SPACE IN UKRAINE AND EU COUNTRIES».
Результатом наукових досліджень професора кафедри іноземних мов Наталії Василишиної, доцента кафедри Тетяни Скирди та старшого викладача Руслана Слобоженка став розділ монографії «World views of the current problem of foreign language teaching in higher education institutions in modern socio-cultural space».
Монографію опубліковано у видавництві «Baltija Publishing» (Рига, Латвія) та індексовано у міжнародних пошукових сервісах і наукометричних базах. Монографії присвоєно міжнародні ідентифікатори DOI: https://doi.org/10.30525/978-9934-26-151-0 та ISBN 978-9934-26-151-0, що дає можливість знайти зазначену наукову працю на сайті Open Ukrainian Citation Index (OUCI), розробленому фахівцями Державної науково-технічної бібліотеки України.