Викладачі та студенти Факультету міжнародних відносин взяли участь у Міжнародному німецькомовному Moot Court з державного та конституційного права

З 13 по 15 вересня на базі Факультету міжнародних відносин за підтримки Німецької служби академічних обмінів DAAD було проведено Міжнародний німецькомовний Moot Court з державного та конституційного права, Київ-Дюссельдорф (Німеччина).

Викладачі та студенти факультету прослухали лекції про  систему юридичної освіти в Німеччині. Також студенти ознайомилися з методиками опрацювання казусів та практичної аргументації, попрактикувалися у розв’язанні конкретних задач. Заняття проводив Євгеній Соколов із Дюссельдорфського університету ім. Генріха Гейне. Усі теоретичні та практичні заняття проводилися німецькою мовою, адже метою програми окрім ознайомлення з державним правом країни є також і удосконаленням німецької юридичної мови.

Учасники Moot Court дізналися багато нового і цікавого про німецьке право, методику вивчення права у Німеччині та розв’язання юридичних казусів.