Колектив Факультету міжнародних відносин вітає декана факультету Юрія Волошина з Днем народження!

Вельмишановний Юрію Олексійовичу! Від імені усього колективу Факультету міжнародних відносин та студентської спільноти, прийміть наші найщиріші вітання з Днем народження!
Ми цінуємо та поважаємо Вас за високий професіоналізм і відданість справі, вимогливість, уважність та цілеспрямованість, за людяність, тактовність, чуйність та глибоку порядність.
Від щирого серця бажаємо міцного здоров’я, невичерпного ентузіазму, творчих успіхів, здійснення професійних і особистих планів та задумів. Нехай Ваше життя буде світлим і радісним, як цей святковий день, а щирі привітання додадуть життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.