Доцентка кафедри журналістики ФМВ стала експертом з акредитації освітніх програм НАЗЯВО

Доцентка кафедри журналістики ФМВ  стала експертом з акредитації освітніх програм НАЗЯВО

На засіданні Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти затверджено рішення щодо включення доцентки кафедри журналістики, гаранта освітньої програми «Журналістика» магістерського рівня освіти ФМВ Олени Мельникової-Курганової до реєстру експертів з акредитації освітніх програм.

Олена Мельникова-Курганова пройшла курси Нацагентства, зокрема, курс «Діяльність експерта з акредитації освітніх програм», що торкається питань акредитаційної процедури та особливостей роботи експерта під час її проведення. На наступному етапі доцентка кафедри журналістики пройшла тренінги від Нацагентства та виконала практичні завдання.

Вітаємо Олену Сергіївну з успішним проходженням відбіркових процедур та включенням у реєстр експертів з акредитації освітніх програм Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти!