Відбулася зустріч студентів ФМВ з керівником Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки

Студенти кафедри міжнародних відносин, інформації та регіональних студій зустрілися в онлайн-форматі з керівником Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Ігорем Солов’єм.

Зустріч була присвячена актуальній проблемі сьогодення – агресивній політиці РФ проти України, а також методам виявлення та боротьби з російською пропагандою.
Окремо було розглянуто механізми підтримки Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки у боротьбі з пропагандою таких корпорацій як Meta, Google, Instagram тощо.
Бесіда була насичена великою кількістю питань стосовно подальшого майбутнього України після здобуття перемоги над агресором.