Студенти Факультету міжнародних відносин НАУ відвідали Конституційний Суд України

Студенти Факультету міжнародних відносин  НАУ відвідали Конституційний Суд України

За сприяння декана Факультету міжнародних відносин НАУ доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України Юрія Волошина студенти третього курсу, спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» разом із доцентом кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Іриною Лесь та завідувачем навчально-наукової лабораторії «Інформаційний центр ЄС» Мариною Головатенко відвідали Конституційний Суд України.
У рамках заходу було проведено екскурсію приміщенням суду, у ході якої студенти побачили та довідалися про механізми роботи Першого та Другого сенатів, увійшли до Великої палати Коституційного Суду України, роздивилися музейні експонати та відвідали бібліотеку.
На завершення, всі присутні взяли участь у вікторині, закріпивши отриманні знання.
Захід пройшов у затишній та дружній атмосфері.