Робоча зустріч декана факультету міжнародних відносин НАУ зі стейкхолдерами – керівництвом міжнародної консалтингової компанії SIDCON

Декан факультету міжнародних відносин НАУ професор Волошин Юрій Олексійович зустрівся з генеральним директором ТОВ “Консалтингова компанія “СІДКОН” (LLC SIDCON INTERNATIONAL СONSULTING COMPANY) Когутом Юрієм Івановичем.

SIDCON – це консалтингова компанія України з глобальними ресурсами, що спеціалізується у галузі конкурентної розвідки, економічної безпеки і стратегічного планування; є членом багатьох профільних міжнародних організацій і асоціацій. Основні послуги, які надає підприємство: аналіз ринків, перевірка контрагентів, оцінювання корупційних ризиків, політичний консалтинг, консалтинг з кібербезпеки тощо.

Під час робочої зустрічі було визначено ключові напрямами взаємодії – сприяння проведенню практик студентів-міжнародників, їх працевлаштуванню, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, надання інформаційних й інших взаємних послуг.

Головним результатом зустрічі стало розроблення дорожньої карти майбутнього довготривалого співробітництва зі стейкхолдерами у сфері підготовки здобувачів вищої освіти усіх рівнів, обговорення робочого проекту угоди про співпрацю між університетом та компанією.