Гурток «MediaResearchers» розпочав роботу з досліджень магістрантів

Відбулося перше засідання наукового гуртка «MediaResearchers», учасники якого досліджують деструктивні наративи, пропаганду, фейкові новини, дезінформацію, джинсу, проблематику сучасних мас та соціальних медіа.
Вступним словом відкрив захід завідувач кафедри, доцент В’ячеслав Васильченко та побажав учасникам успіхів у дослідженнях та нових наукових здобутків.
Керівник гуртка – доцент кафедри журналістики Олена Мельникова-Курганова – виступила з доповіддю про визначення та особливості деструктивних наративів.
 Здобувачі вищої освіти ОР «Магістр» спеціальності «Журналістика» проаналізували сучасні кейси політичної джинси, фейкових новин, пропагандистських матеріалів та обговорили способи протидії дезінформації і пропаганді.