ФМВ оголошує фотоконкурс «Перший крок в НАУ» для першокурсників.

Факультет міжнародних відносин Національного авіаційного університету оголошує фотоконкурс  «Перший крок в НАУ» для студентів першого курсу.
Упродовж 2 тижнів навчання студенти мають зробити та опублікувати світлину на сторінці у Facebook своєї кафедри. Також слід підписатися на офіційну сторінку своєї кафедри в Instagram.
До уваги учасників фотоконкурсу! Від кожного студента на конкурс приймається лише одна світлина або диптих чи триптих із завершеною сюжетною лінією.
За підсумками конкурсу будуть визначені переможці у номінаціях:

• «Найоригінальніше фото»;
  • «Фотопрезентація спеціальності»;
  • «НАУ – моя студентська родина».

Прийом робіт на конкурс триватиме з 1 до 15 вересня (включно). На переможців конкурсу чекають цінні призи.
Найкращі світлини визначить журі у складі представників студентської ради, профспілки та науково-педагогічних працівників ФМВ.

Креативність перш за все, але вище НАУ – тільки небо!