До 34 роковин аварії на Чорнобильській АЕС. Чорнобиль. Ми пам’ятаємо Загальні новини Вам також може сподобатись Збірна команда ФМВ з футболу посіла перше місце у змаганнях з футзалу в рамках «Фестивалю спорту» з нагоди 90-чя НАУ Декан ФМВ взяв участь у засіданні Науково-консультативної ради при Голові Верховної Ради України На Факультеті міжнародних відносин НАУ пройшла весняна толока Залишити відповідь Скасувати відповідь
Збірна команда ФМВ з футболу посіла перше місце у змаганнях з футзалу в рамках «Фестивалю спорту» з нагоди 90-чя НАУ