Доктор історичних наук, професор кафедри міжнародних відносин, інформації та регіональних студій Сергій Троян взяв участь у Х з’їзді геополітиків у м. Освенцім (Республіка Польща). Міжнародний науковий форум був організований геополітичним товариством Республіки Польща і Державною Вищою Школою імені ротмістра Пілецького. У численних виступах, презентаціях і повідомленнях науковці проаналізували різні аспекти і проблеми сучасного геополітичного простору та його видозміни. Доповідь професора Сергія Трояна була присвячена предметному аналізу геополітичного оточення України, зокрема українсько-китайським відносинам.
Представник факультету міжнародних відносин НАУ взяв участь у Міжнародному науковому форумі (м. Освенцім, Республіка Польща)
![Представник факультету міжнародних відносин НАУ взяв участь у Міжнародному науковому форумі (м. Освенцім, Республіка Польща)](http://fmv.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2020/02/IMG_8135.jpg)